![]() |
Va rog sa ma ajutati.
Am un Golf 6 din 2009 si in bord s-a aprins trei martori 49. 60 si 40. Adica ABS, ESP si frana de mana - care clipeste non stop. Am fost la 2 servis-uri si mi le-au resetat, iar dupa cativa km mi-au reaparut. La un servis de Skoda Bz mi-au zis ca trebuie sa schimb tot echipamentul de ABS care costa 6.000 lei. Ce ma sfatuiti? Mantionez ca am intrat intr-o groapa plina cu apa cu rotile din dreapta. Multumesc. Sunt din GL. Multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:47. |
- Copyright 2026 4Tuning