Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Va rog sa ma ajutati. (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/441944-rog-ajutati.html)

necula65 27-10-17 07:33

Va rog sa ma ajutati.
 
Am un Golf 6 din 2009 si in bord s-a aprins trei martori 49. 60 si 40. Adica ABS, ESP si frana de mana - care clipeste non stop. Am fost la 2 servis-uri si mi le-au resetat, iar dupa cativa km mi-au reaparut. La un servis de Skoda Bz mi-au zis ca trebuie sa schimb tot echipamentul de ABS care costa 6.000 lei. Ce ma sfatuiti? Mantionez ca am intrat intr-o groapa plina cu apa cu rotile din dreapta. Multumesc. Sunt din GL. Multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 18:47.

- Copyright 2026 4Tuning