![]() |
BMW 320i e30 4 sale!
4 Attachment(s)
BMW 320i
An fabricaţie 1984 Motor 1990 ccm, 125 CP, 136.000 km 2 usi, stopuri clare, oglinzi electrice, vopsea noua, mp3 Pioneer, boxe Alpine... Au fost schimbate toate filtrele, curele (de distribuţie, servo...) şi celelalte consumabile, mai am multe piese de schimb (interior complet bancheta, scaune, bări...) Maşina e foarte bine întreţinută. Preţ: 2200 euro neg. |
Re: BMW 320i e30 4 sale!
nu e inmatriculata?
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
Masina este inmatriculata pe persoana fizica deci nu cine stie ce fundatii sau alte chestii, itp dec 2007, toate actele, serii etc. 100% ok... Locatia SB
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
frumoasa masina
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
arata bine masina .. chiar ft bine .. a fost lovita pe dr fata nu ?
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
totusi... mi se pare cam putin... motorul merge bine? papa ulei? bate? rugina ceva?
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
masina e din 84 are 23 ani....cat ai vrea sa ceara pe ea 5000euro????
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
3 Attachment(s)
Poze cu interiorul...
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
4 Attachment(s)
Te Intereseaza Cumva Un Schimb Cu O Toyota Yaris Din August 2004
Cu : Abs,ac, Servo Total,srs 2x Airbaguri,inchidere Centralizata,geamuri Electrice,volan Reglabil, faruri reglabile electric,itp 2008,reviziile La Toyota,49600 Km Reali,consum 6% Fara Ac In Oras,si 6,5 Cu Ac In Oras:!:proprietar pretul masini este de 6200 euro, dar daca esti interesat putem discuta:!: |
Re: BMW 320i e30 4 sale!
Mersi... dar masina care mi-o iau e deja pe drum :)
Nu sunt interesat de schimburi, THX |
Re: BMW 320i e30 4 sale!
Daca e inmatriculata in romania si are actele in regula eu iti ofer 1500 E !! id :guti_mutu
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
buna afacere -daca tu esti ultima varianta sincer prefer sa dau eu 1600E si sa o cumpar :) masina e inmatriculata pentru cei care intreaba
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
1500euro ...e un pret corect pt masina asta tinand cont ca e stok...aaa pardon are tuning stopuri clare si capace la roti
|
Re: BMW 320i e30 4 sale!
Nimeni nu a zis ca e stock sau tunata... eu mi-am pus stopurile pentru ca imi placeau foarte mult cum arata si evacuare ca imi place cum suna... Nimeni nu a zis ca e noua masina si de aia o dau la 2000 de euro... e o masina oldies but goldies!!!
Cui ii place ursuletzul stie sa aprecieze. Cei care vor o masina de familie sau una care sa consume putzin si sa fie si eftina treaba lor, n-am nimika cu ei dar nu are rost sa postati aicea... Cei care au apreciat masina mersi mult! |
Re: BMW 320i e30 4 sale!
Pretul e super bun am avut urs si l-am dat si acum imi pare rau,repet daca ai doar oferte de 1500E da-mi un PM si vad eu de unde ma imprumut de 1600E.In rate nu il dai ?:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning