![]() |
Masinile mele
deci scuzatima nu stiam unde sa postez aste sunt masinile mele
https://img48.imageshack.us/img48/266...ceptgg5.th.jpg https://img96.imageshack.us/img96/895...0051fq9.th.jpg astea sunt prea mari nu merg pe imageshack http://www.************//files/hondacivic_207.jpg https://img45.imageshack.us/my.php?image=remaketh4.jpg https://img170.imageshack.us/my.php?i...fan1111kr3.jpg https://img507.imageshack.us/my.php?i...fa8crk9rd5.jpg |
Re: Masinile mele
salut,vad ca esti nou,nu era nevoie de un topic(acuma nu ii nimica:lol:),de acum incolo posteaza-ti masinile la comentarii lucrari
ps: faine masini,bravo aaa,si vezi ca sa nu mai faci upload cu imageshack,are forumul manage attachments,cauti pozele la tine in calc si dai upload,atunci cand scrii un mesaj te uiti mai jos si o sa vezi acolo,bafta;) |
Re: Masinile mele
1 Attachment(s)
si ultima masina facuta de mine :peace:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning