Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/44073-geamuri-folie-geamuri-ionizate-geamuri-simple.html)

MKE 19-06-07 01:33

Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
(pt care din cele 3 metode ai optat ?)

peter 19-06-07 08:39

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie.... 70%spate 40% fata

SMocKey21 19-06-07 11:47

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie autorizata spate cu vizibilitate 5%,iar pe fata am lasat-o asa,fiindca in timpul verii constanta este plina de dnii politisti si nu risc talonul.

PS:felicitari pentru initiativa,ar fii bune aceste intrebari pentru viitorii useri knd isi fac cont aici :)

Cosmin255 19-06-07 11:48

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Fara folii...deocamdata:)

claudiu lucian 19-06-07 17:44

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
ma gandesc sa optez pt folie, toate la fel, sau o dif max 40% -60%.
ionizat..depinde de culoarea masinii, cred k la culorile perlate merg cel mai bine.

si geamul de la mama lui dak ai ce sa arati la interior! ! ! interioarele frumoase nu trebuie sa fie ascunse! ! !

shadow 19-06-07 18:39

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folii Llumar 95% spate, 50% fata

Florin_Tei 19-06-07 21:05

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie fata-spate , nu mai stiu exact => parca 80 % spate si 20 % fata . Cu respect !

Bemelo 19-06-07 21:25

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
ionizate din fabrica 35% spate . Urmeaza Folie 95% spate si 50% fata

johnny111 22-06-07 09:55

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie. O poti da jos dca te plictisesti

SmokeR 22-06-07 14:53

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Ionizate 35% fata + 95% spate + 90 % luneta.

VaLeX 23-06-07 17:31

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie 90% spate 70% fatza

StefanVVTi 23-06-07 17:51

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Quote:

Originally Posted by johnny111 (Post 960958)
Folie. O poti da jos dca te plictisesti

Sau daca plictisesti pe altcineva...cu cascheta!

Ontopic: urmeaza folie!

andrei.badea 24-06-07 15:45

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie. Cat mai inchisa posibil, pe toate geamurile, si banda pe parbriz.

gavrila 02-07-07 09:41

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie lumar

Lucian_benz 03-07-07 13:22

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folii,90% cu 90%,
cand nu iti mai convin,le dai jos.


All times are GMT +2. The time now is 06:21.

- Copyright 2026 4Tuning