![]() |
Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
(pt care din cele 3 metode ai optat ?) |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie.... 70%spate 40% fata
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie autorizata spate cu vizibilitate 5%,iar pe fata am lasat-o asa,fiindca in timpul verii constanta este plina de dnii politisti si nu risc talonul.
PS:felicitari pentru initiativa,ar fii bune aceste intrebari pentru viitorii useri knd isi fac cont aici :) |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Fara folii...deocamdata:)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ma gandesc sa optez pt folie, toate la fel, sau o dif max 40% -60%.
ionizat..depinde de culoarea masinii, cred k la culorile perlate merg cel mai bine. si geamul de la mama lui dak ai ce sa arati la interior! ! ! interioarele frumoase nu trebuie sa fie ascunse! ! ! |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folii Llumar 95% spate, 50% fata
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie fata-spate , nu mai stiu exact => parca 80 % spate si 20 % fata . Cu respect !
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ionizate din fabrica 35% spate . Urmeaza Folie 95% spate si 50% fata
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie. O poti da jos dca te plictisesti
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Ionizate 35% fata + 95% spate + 90 % luneta.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie 90% spate 70% fatza
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
Ontopic: urmeaza folie! |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie. Cat mai inchisa posibil, pe toate geamurile, si banda pe parbriz.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie lumar
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folii,90% cu 90%,
cand nu iti mai convin,le dai jos. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning