Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 18-06-07 23:12

Roman
 
Destinat Romascanilor pasionati de motoare

TZG@ 19-06-07 00:03

Re: Roman
 
salut... mai facem rost de lume sa postam aici...

buddy_lexx 19-06-07 23:39

Re: Roman
 
era si timpu sa apareti pe forum! bine ati venit! speram sa activati pe forum kt mai multi!! bafta

morpheusmaster 19-06-07 23:49

Re: Roman
 
Salutare Salutare. Stiu ca sunt pasionati de masinute prin Roman, stiu ca sunt si cativa care merg in Piatra la intalniri...Eu sunt la inceput in domeniu (in seara asta miam bagat masinuta in garaj sa incep sa o mesteresc...) si knd o scot as vrea sa vad ca au loc intalnire si prin Roman, as vrea sa particip, as vrea sa vad k se dezvolta treaba si vineri seara mergem cu totii la Piatra :)...ar fi o treaba...so Romascanii sa bage posturi aici, cat mai multe :D

buddy_lexx 19-06-07 23:56

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 956830)
Salutare Salutare. Stiu ca sunt pasionati de masinute prin Roman, stiu ca sunt si cativa care merg in Piatra la intalniri...Eu sunt la inceput in domeniu (in seara asta miam bagat masinuta in garaj sa incep sa o mesteresc...) si knd o scot as vrea sa vad ca au loc intalnire si prin Roman, as vrea sa particip, as vrea sa vad k se dezvolta treaba si vineri seara mergem cu totii la Piatra :)...ar fi o treaba...so Romascanii sa bage posturi aici, cat mai multe :D

strange si u nijte oameni d prin Roman...si sa inceapa treaba! :-P Bafta!

morpheusmaster 19-06-07 23:57

Re: Roman
 
Ms. mult...Am sa incerc, sper sa imi iasa :)

buddy_lexx 20-06-07 00:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 956842)
Ms. mult...Am sa incerc, sper sa imi iasa :)

Atunci mult spor in cautari si la treaba cu masina! ai grija ce`i faci! :)) :D

26WRC 21-06-07 18:41

Re: Roman
 
10 Attachment(s)
salz all si eu sint din roman si sunt addicted iar la anu' o sa'mi iau si permisu' :D
postez cateva poze cu doua masini belea din roman (baiatu' cu BMW'u are si o calibra super tunata dar nu am poze cu ea :sad:..iar BMW'u e de vanzare tot ce are pe el la 7500E ..tipu' sta in cartieru' meu (favorit) ...iar despre 17DND nu stiu decat ca are/avea motor de porsche ...ear mult mai frumos rosu' ferrari pacat ca la vopsit in martie portocaliu pt tuning days)

26WRC 21-06-07 18:42

Re: Roman
 
morpheusmaster vii duminica la suceava? da'mi add pe mess la totolino90

buddy_lexx 21-06-07 19:26

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 960027)
salz all si eu sint din roman si sunt addicted iar la anu' o sa'mi iau si permisu' :D
postez cateva poze cu doua masini belea din roman (baiatu' cu BMW'u are si o calibra super tunata dar nu am poze cu ea :sad:..iar BMW'u e de vanzare tot ce are pe el la 7500E ..tipu' sta in cartieru' meu (favorit) ...iar despre 17DND nu stiu decat ca are/avea motor de porsche ...ear mult mai frumos rosu' ferrari pacat ca la vopsit in martie portocaliu pt tuning days)

tipu cu bmw-u a mai fo prin pn...a fo si la intalnirea d p 18 a comunitatii tuning moldova care o fost organizata in piatra neamt! frumoasa masina

stefan_88 21-06-07 23:50

Re: Roman
 
sal'tare baieti ... bun venit pe forum :D

morpheusmaster 22-06-07 01:26

Re: Roman
 
Super tare frate!!! Ma bucur ca se misca treaba si pe "Roman"...keep in touch...pt 26wrc...cum ziceam mai sus, masina acum e bagata in garaj (mesteresc oleak la ea)...dupa ce o scot am sa vad ce fac pe unde fac...(faine faine pozele da nu se supara nimeni k apar p site???)

26WRC 22-06-07 10:34

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 960744)
(faine faine pozele da nu se supara nimeni k apar p site???)

pai chiar daca vad masinile aproape zilnic .....tot de pe site am luat pozele.... asa ca nu cred ca se va supara nimeni ca apar si aici.

Ali_ump 22-06-07 19:00

Re: Roman
 
In primu rand bun venit pe forum ...in sfarsit cineva de la roman ia initziativa ....o sa incerc sa ma intalnesc cu voi intr-o zi la Roman pt ca eu merg destul de des in zona ....cu serviciul ...si discutam pe larg toate aspectele.
Va asteptam pe la noi vinerea ...si in numar cat mai mare....au fost odata nite baieti de la roman insa din pacate nu s-a tinut legatura cu ei ...sper ca de data asta sa fie altfel...
Sa crestetzi mari si frumosi ...si cu multe masini tunate...:)...

SHOGUN-A8 22-06-07 19:18

Re: Roman
 
Am incercat si eu sa iau initiativa...dar a fost cam greu ca eram mai mult prin Bucuresti :)
Vara asta se strang toti si poate facem chiar o intalnire in roman...sa strangem oameni din toata Moldova :)
Avem fete pt toti :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:54.

- Copyright 2024 4Tuning