![]() |
Noul Citroen C5, poze reale...
7 Attachment(s)
Uite ca a aparut si masinuta asta...
Mie unul mi se pare ca seamana ENORM cu noul Passat - forma stopurilor si a farurilor( cu semnalizarea sub far, pe toata lungimea )... Bordul este de-a dreptul demential, parca nu e de pe lumea asta.. Nu imi place luneta, care e luata dupa C6 sau CX ... Parerea mea ca Citroen a facut o masina frumoasa, poate cea mai frumoasa din clasa ei, dar nu cred ca va avea vanzari mai bune ca precedenta varianta.. De ce? Eu unul nu as mai lua Citroen, deci... |
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
am avut ocazia sa vad aceasta masina pe strada si sincer este destul de mare si confortabila acum ce sa zic pretul este cred cam piperat totusi la dotari sta destul de bine
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
Poate la voi acolo.. In general in Romania Citroen este o masina ieftina!
Nu cred ca va fi mai scumpa decat Vectra sau Passat! |
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
Mi se pare acelasi design Citroen....care nu e prea straluci dar cu siguranta e mai frumoasa ca generatia trecuta!
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
e frumoasa masina si destul de buna pt romania::D:Pati vazut citroen C6???pe ala il numesc maree:D:PP;)
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
Si eu il numesc mare... la 55k euro!
C5 o sa plece de la un 18k, si asta spune multe! |
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
Orcum Este O Masina Destul De Buna Si Luxoasa Pe Deasupra
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
Chiar draguta masina as lua in favoarea unui passat oricand:)
Si C6 mi se pare chiar frumos desi sunt convins ca 80% din oameni nu sunt de acord cu mine, asta e, parere personala:) |
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
daca se aude motoru` ca la primul c5 adica la fel ca la tractor....
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
nu imi place e urata stopurile spate negandite naspa masina nu as da atatia bani pe ea pot alege audi mercedes bmw sunt de mai mare calitare
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
Au mai imbunatatit aspectul la citroen .. dar mai au pana o sa devina masini frumoase.
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
10 Attachment(s)
:lol: este o masina frumoasa
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
e frumoasa, dar e citroen :D
|
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
de acord...dar dotarile unei frantuzoaice vs pret ....cam dau batai de cap celor care vor sa aleaga o alta marca de masina.
Masina arata bine, mie unul imi place foarte tare bordul, ceasurile. |
Re: Noul Citroen C5, poze reale...
pana acum nu puteam sa sufar C5-ul ca design , dar asta chiar e foarte frumos , din lateral are linii superbe
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:19. |
- Copyright 2026 4Tuning