Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Onesti (https://forum.4tuning.ro/438-onesti.html)
-   -   Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin Onesti (https://forum.4tuning.ro/438-onesti/43895-masinile-userilor-onesti-masini-tunate-stilate-aranjate-onesti.html)

Boasa 04-07-07 19:18

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
E frumos, zici ca-i din filmu Taxi, parerea mea e ca se potriveste bine, nush cum e in realitate...

Just_m3 04-07-07 21:50

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
frumos cielo....si eu ma gandeam sa imi iau un cielo sau o solenza...dar se pare k o sa raman la cielo k arata super ...

tzestos 04-07-07 21:53

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
ms mult.ce sa iti zic:solenza se "infinge" mai tare ca cielo,dar nu e aja de stabila ca el.yo sincer te sfatuiesc sa iti iei un cielo.oricum mai e de lucrat la al meu
abia mi-am pus pragurile si acu tre sa le vopsesc.in fine.mai sunt multe.dar e greu cu lovelele.intr-un final o sa termin si yo.hai bafta

silviu_tun 04-07-07 22:13

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
urata rau
mai bine pui niste suspensii si roti pe 16 si gata
ec mai bine decat sa investesti in spoilere de 2 lei care cu vopsea cu tot te ajung o galagie de bani si mai bine iti iei roti
parerea mea
mai este unu in bacau cu aceleasi "accesorii" pe care l-au criticat toti

Bmw_Rulllzzz 04-07-07 22:14

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
frumos tzestos cielo, ti-am zis ca ne-am mai vazut prin oras, mai ales daca ai remediat problemele pe care le avea ;) dar mie eleronul nu-mi place deloc. te asteptam la urmatoarea intalnire pe 13

tzestos 04-07-07 22:16

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
stiu masina din bacau(vip).poi urmneaza sa imi pun jante pe 15,amortizoare pe gaz,arcuri rosii si multe chestii.in fine.la urma urmei sunt banii mei si fac ce vreau cu ei.hai bafta

tzestos 04-07-07 22:18

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
ms mult marius.eleronul o sa il scurtez cu cativa cm.nu pot veni pe 13 ca pe 14 am ex:sad: .dar lasa ca vin la urmatoarele ca o sa fie destule:D .mai vb.bafta

dexter_20 05-07-07 00:01

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
pai te asteptam cu covorul rosu si fanfara !

tzestos 05-07-07 00:04

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
ce glumetz esti mah dexter.oricum mersi pt covor:D.oricum abia astept sa vin sa arat ce poate "ubita" mea de 11 ani.hai noroc

BC 37 ALB 05-07-07 00:12

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
Tare masina fratioare ...
bravo tzie
tine.o tot asa !!!!!
app mai bine te mai gandeai la eleronul ala..........

tzestos 05-07-07 00:15

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
ms mult.ori il micsorez ori il scxhimb cu unu din aluminiu.sa vedem ce zice publicul.bafta

Just_m3 05-07-07 00:27

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
ms mult tzestos pt sfat cred k o sa ti-l urmez...si cu eleronul mai bn scurteaza-l putin...hai bafta

tzestos 05-07-07 00:34

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
dar daca dispui de banisa ti-lfaci pe tot odata si cu gust.daca vrei site-uri de tuning pt cielo iti zic yo.dar in primul rand sa schimbi jantele.yo nu am facut lucrul asta si arata cam naspa acum,dar o sa fie si ele.bafta

Just_m3 05-07-07 01:20

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
normal k vreau site-uri de tuning pt cielo....ma gasesti pe just_me_audy...mai vb acolo despre asta....bafta

dexter_20 05-07-07 22:17

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
2 Attachment(s)
2 dedicatii pt nijte baieti de nota 20!!!


All times are GMT +2. The time now is 12:48.

- Copyright 2024 4Tuning