Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Onesti (https://forum.4tuning.ro/438-onesti.html)
-   -   Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin Onesti (https://forum.4tuning.ro/438-onesti/43895-masinile-userilor-onesti-masini-tunate-stilate-aranjate-onesti.html)

Bmw_Rulllzzz 16-06-07 19:01

16 Attachment(s)
Postati aici doar masini de prin Onesti!!!!!!!!!, si masinile vostre, celor din Onesti care postati p'aici pe forum. Incep eu primul punand poze cu masina mea.

continui tot eu cu niste poze putin mai vechi ale unor prieteni de-ai mei care nu sunt pe forum

Andrey_FL 16-06-07 19:52

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
10 Attachment(s)
incep si eu cu ce am....o sa mai postez saptamana viitoare knd o sa am aparatul foto aksa...pana atunci astept sa postati voi...

dexter_20 16-06-07 21:00

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
6 Attachment(s)
Hai sa ma conformez si eu. Dacia Logan 1.6mpi in versiune Laureate. Pe langa ce se vede am adaugat un mp3 player daewoo,tub de bass jbl si multe vise.bag si una virtuala

Andrey_FL 16-06-07 22:39

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
2 Attachment(s)
cred ca q totii stim mashina.....no comment

dexter_20 16-06-07 23:06

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
dap...o stiu si sunt chiar satul de ea pt ca inainte sa fie in onesti era in bv (vad ca inca mai are nr). in bv cam ce are gtt la nr poarta semnatura lui gabi onofrei

Andrey_FL 16-06-07 23:40

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
e boon asa...inseamna ca se pricepe omul....maine ma duc in targ la bacau sa vad poate gasesc sa imi schimb si yo dacia....ma duc sa fac o rugaciune...:))=))

Radu D 17-06-07 11:57

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
6 Attachment(s)
Cele 2 bimmere sunt de pe strada mea.
Seria 5 are muzica si in urma cu ceva timp lasa niste urme interesante pe strada.
Seria 3 se poate vedea mai bine in poza. Nu stiu ce si cum :rolleyes2
Ar fi frumos ca sa aiba ceva si la motor da nu le poti avea pe toate.

Cayenne-ul avea nr de bucale da merita pozat.

njoy

Bmw_Rulllzzz 17-06-07 16:42

1 Attachment(s)
seria 5-ul este un 528i de prin '97 190 si ceva de cai iar coupe-ul este cu motor de 2.2 - 170cp, ma batea pe mine un gand sa-l iau, dar fostul proprietar a zis ca nu vrea ca mai tarziu sa-i bat obrazul :lol: de cayenne nu stiu nik.

hai sa pun si poza care o pusese FTU pe onesti cu inca o masina de-a mea :-)

dexter_20 17-06-07 18:36

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
si papucu il tii doar pt tine?

Bmw_Rulllzzz 17-06-07 18:53

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
lasa ca am sa-l pozez si pe ala, dar mai intai sa-l duc putin in vizita pe la car wash :D

Andrey_FL 17-06-07 19:29

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
pune o poza si cu celalat PYM...sau iti fac yo maine

dexter_20 17-06-07 19:43

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
nu fi asa rau. a zis ca pune poze cu papucul da intai sa il duca la spalatorie...

Bmw_Rulllzzz 17-06-07 23:31

4 Attachment(s)
lasa ca am sa postez eu, dar mai intai sa-l aranjez putin

masina unui prieten si motorul altuia :D

real_speedmasters 18-06-07 12:04

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
mnda ... va-sazik aici e forumu' cu laudarosi......:D

cum eu nu am cu ce sa ma laud k altii de mai sus....... thys is my ride >:) cu gagikmea.

Andrey_FL 18-06-07 13:30

Re: Masinile userilor din onesti + masini tunate, stilate, aranjate.......de prin One
 
dak nu vrea nui fac...azi o sa pun poze noi cu wtj-ul si cu aly care-l stie..seatul ala alb...maxim o ora


All times are GMT +2. The time now is 11:34.

- Copyright 2024 4Tuning