![]() |
cat consuma 520i ??
sal,va rog sa ma ajutati cu o informatie,cat consuma 520i an de fab. 90,91,92
motorul in 6 cilindri de 2ooocm respestiv 2ooocm 24v ??????? vreau sa-mi cumpar unul in viitorul apropiat iar in trecut am avut un mercedes 280se (2800cm-6 cilindri) si ma rupea la consum cred ca ajungea sl la 25% |
Re: cat consuma 520i ??
520i-ul nu e cine ce costisitor, in general consuma in traficul din bucuresti circa 13%. in afara oraselor poate consuma si 8-9% ... dar poate consuma si 25%, asta depinde de tine cat bagi piciorul in acceleratie. Si daca tot vrei sa-ti iei un bmw, iati pisicutza din 93 ... e cea mai rezistenta la impacturi si piesele rezista mult, salut !
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:08. |
- Copyright 2026 4Tuning