![]() |
pareri pentru achizitionarea unei masini
As dori sa imi cumpar o masina (second-hand) si am cateva modele in vizor: Volvo s80 sau Saab 9-5. Voi ce spuneti?
|
Re: pareri pentru achizitionarea unei masini
sa inteleg ca aste sunt singurele masini care te atrag sau care vrei tu sa le cumperi , dar aici mai depinde si de ce le cumperi sau pt ce le cumperi sau ce vrei sa faci cu ea.
EU UNU AS MERGE PE MARCA VOLVO CU TOTU CA ESTE GREU DE ALES UNA DIN CELE DOUA. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning