Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/43830-sistem-esapament-dotata-masina-ta.html)

MKE 15-06-07 18:05

Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...2cf8f3f475.jpg

Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
(ai optat pentru un sistem complet de esapament? sau un simplu tips a rezolvat problema? :lol:)

CJ-01-WOB 18-06-07 17:03

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
1 Attachment(s)
BLUEFLAME EXHAUST - Twin Oval - c/w Catpipe

ce as vrea sa mai arate ca nou:)

BogdanNZ 19-06-07 04:31

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
Finala RPS 2.5" big bore + silencer, intermediara custom (o tzeava lunga :) )

Bemelo 19-06-07 21:40

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
Finala Arospeed(intrare 60mm - iesire 115mm)... Urmeaza un catback Milltek

Ciosmi 25-06-07 16:56

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
finala Remus...

oMeRtA 25-06-07 17:08

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
O finala de stoc cu mult zgomot produs de microparticulele de fisura de 20 de cm din toba de mijloc :P

NEo007 29-06-07 11:18

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
Finala custom de inox, made by DogTuning.

ameer 01-07-07 12:41

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
Eu ma pregatesc sa imi iau un sistem de evacuare Blitz.

1300Racing 05-07-07 20:00

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
finala inox "home made" cu tips BORLA

nt98adu 10-07-07 14:58

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
.....finala Borla.

alex_g 05-08-07 22:21

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
Custom
fara catalizator
finala cu 2 iesiri

DACIA-Wrc 06-08-07 12:07

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
de la taragot pana`n spate inox si intermediara si finala bosi

central 08-08-07 00:57

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
stock cu iesiri inox milotec

Spillner 07-10-07 01:51

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
Romcat borla,linia toata

chitzi 28-10-07 20:51

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
stock cu cap de toba


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2026 4Tuning