![]() |
Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...2cf8f3f475.jpg
Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ? (ai optat pentru un sistem complet de esapament? sau un simplu tips a rezolvat problema? :lol:) |
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
1 Attachment(s)
BLUEFLAME EXHAUST - Twin Oval - c/w Catpipe
ce as vrea sa mai arate ca nou:) |
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
Finala RPS 2.5" big bore + silencer, intermediara custom (o tzeava lunga :) )
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
Finala Arospeed(intrare 60mm - iesire 115mm)... Urmeaza un catback Milltek
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
finala Remus...
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
O finala de stoc cu mult zgomot produs de microparticulele de fisura de 20 de cm din toba de mijloc :P
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
Finala custom de inox, made by DogTuning.
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
Eu ma pregatesc sa imi iau un sistem de evacuare Blitz.
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
finala inox "home made" cu tips BORLA
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
.....finala Borla.
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
Custom
fara catalizator finala cu 2 iesiri |
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
de la taragot pana`n spate inox si intermediara si finala bosi
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
stock cu iesiri inox milotec
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
Romcat borla,linia toata
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
stock cu cap de toba
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:16. |
- Copyright 2026 4Tuning