Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Ceva mai revolutionar... (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/43781-revolutionar.html)

CyberMatrix 14-06-07 23:30

Ceva mai revolutionar...
 
Hai sa nu mai folosim motoare mai neconventinale. De ex masina cu bio-gas, eletricitate, hidrogen, panauri solare si chiar aer. Stiu o masina eletrica care in 2 min acelereaza de la 0 - 60. Deci este mai buna de cat un Laburgini si Porche :D :chainsaw:. Si ma rog lucrurile aste se pot mixa si devin hibrizi.

WRT-SHARK 15-06-07 01:00

Re: Ceva mai revolutionar...
 
Quote:

Originally Posted by CyberMatrix (Post 949327)
Hai sa nu mai folosim motoare mai neconventinale. De ex masina cu bio-gas, eletricitate, hidrogen, panauri solare si chiar aer. Stiu o masina eletrica care in 2 min acelereaza de la 0 - 60. Deci este mai buna de cat un Laburgini si Porche :D :chainsaw:. Si ma rog lucrurile aste se pot mixa si devin hibrizi.

Hai! Incepe tu primu sa nu mai folosesti motoare neconventionale.Mie imi e frica de " eletricitate".
Hmm zici ca 2 minute 0-60?? Nu pot sa cred!

WRT-SHARK 15-06-07 01:06

Re: Ceva mai revolutionar...
 
Later edit:
Neconventinale :rolleyes2 sunt alea fara panauri solare sau care?

O.T
Mai ai rude pe aici pe forum :?: ca imi suna cunoscuta limba pe care o folosesti..

CyberMatrix 15-06-07 11:38

Re: Ceva mai revolutionar...
 
1 Attachment(s)
:)) ca de obicei nimeni nu ma crede, dar cu rudele la ce te refereai, nu am niciuna. Asta-i masina de care vorbeam.

Killpacient 15-06-07 20:50

Re: Ceva mai revolutionar...
 
Quote:

Originally Posted by CyberMatrix (Post 949327)
Hai sa nu mai folosim motoare mai neconventinale. De ex masina cu bio-gas, eletricitate, hidrogen, panauri solare si chiar aer. Stiu o masina eletrica care in 2 min acelereaza de la 0 - 60. Deci este mai buna de cat un Laburgini si Porche :D :chainsaw:. Si ma rog lucrurile aste se pot mixa si devin hibrizi.



wow 2 minute 0-60 ... e ceva

eu cu dacia mea fac 0-100 in vreo 12 secunde

FIGHET 16-06-07 00:24

Re: Ceva mai revolutionar...
 
inseamna ca dacia ta rupe!!!

CyberMatrix 16-06-07 14:37

Re: Ceva mai revolutionar...
 
M-am incuract oleac ma refeream sa folosim motoare necoventionale, nu sa nu mai folosim si acolo ajuge in 2 secunde nu minute :))


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning