Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/43775-cursa-accelerati-24-iunie-2007-suceava.html)

SV-05-YBG 14-06-07 22:16

Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Dragi prieteni, cu mare placere va anunt ca pe 24 iunie 2007, cu incepere de la ora 10 (inscrieri) vom gazdui pe aeroportul de la Salcea (Suceava) o cursa de acceleratie pe 402 m.

Cu Stima
Stefan M. Ciocoiu
Presedinte Crazy Drivers


Mai multe detalii pe parcurs.

Boasa 15-06-07 00:31

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Pe iunie sau iulie?

SV-05-YBG 15-06-07 09:45

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
iunie. Scuze, am gresit.

aleks 15-06-07 21:21

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
cea mai buna veste pe luna asta... ;)

MON-u 15-06-07 21:24

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
sper k pana atunci sa ii pun si eu carburatorul sa vad ce iese....!

real_speedmasters 15-06-07 22:04

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
ai bi der . ;)

Boasa 16-06-07 10:33

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
sa faceti poze si pentur ca nu pot veni... :(

silviu_tun 16-06-07 17:35

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
vin sigur
cred ca si cu ZZ

SFW 18-06-07 17:40

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by silviu_tun (Post 951378)
vin sigur
cred ca si cu ZZ

Posibil sa vin si eu ... dar doar ca spectator


Cristi ... tu vii??

cristi_407 18-06-07 18:22

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Da..dar cum sti doar ca spectator..

SFW 18-06-07 19:13

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407 (Post 954403)
Da..dar cum sti doar ca spectator..


Nici nu te-as putea imagina altfel :yikes: :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug

:lol: :lol:
Glumesc :D :hug:

-ZZ- 19-06-07 09:36

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
nu are benzina de 402 metri....are fix de drum :lol:

CRyS` 19-06-07 09:39

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Si de consumat prin Iasi seara! :)

pytyk' 21-06-07 21:13

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
si, cine din bacau merge la suceava?

-ZZ- 22-06-07 14:53

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
eu merg :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning