![]() |
Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Dragi prieteni, cu mare placere va anunt ca pe 24 iunie 2007, cu incepere de la ora 10 (inscrieri) vom gazdui pe aeroportul de la Salcea (Suceava) o cursa de acceleratie pe 402 m.
Cu Stima Stefan M. Ciocoiu Presedinte Crazy Drivers Mai multe detalii pe parcurs. |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Pe iunie sau iulie?
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
iunie. Scuze, am gresit.
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
cea mai buna veste pe luna asta... ;)
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
sper k pana atunci sa ii pun si eu carburatorul sa vad ce iese....!
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
ai bi der . ;)
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
sa faceti poze si pentur ca nu pot veni... :(
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
vin sigur
cred ca si cu ZZ |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Quote:
Cristi ... tu vii?? |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Da..dar cum sti doar ca spectator..
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Quote:
Nici nu te-as putea imagina altfel :yikes: :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :lol: :lol: Glumesc :D :hug: |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
nu are benzina de 402 metri....are fix de drum :lol:
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Si de consumat prin Iasi seara! :)
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
si, cine din bacau merge la suceava?
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
eu merg :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning