![]() |
Merita 8800 E un Golf 4 1.6 benzina?
Salut.
Am gasit si eu un volkswagen de vanzare si vreau sa aud niste pareri! Golf 4, benzina 1.6,Euro 4,anul fabricatiei 07.2003, 71000 km reali, culoare negru metalizat, recent adusa din Germania ! Optiuni: - Aer Conditionat - Geamuri electrice fata+spate - ABS, Servo, ESP, Computer de bord - 6 airbaguri - jante aliaj + 2 cauciucuri de rezerva Omul vrea 8800 E negociabil si e fara taxa de inmaticulare..care e vreo 300 E Ce ziceti merita?Cam cat consuma ? Astept niste pareri.Multumesc |
Re: Merita 8800 E un Golf 4 1.6 benzina?
Quote:
|
Re: Merita 8800 E un Golf 4 1.6 benzina?
bora aia neagra?
cati km are? ce an? astept raspuns |
Re: Merita 8800 E un Golf 4 1.6 benzina?
Quote:
|
Re: Merita 8800 E un Golf 4 1.6 benzina?
ok ms pt oferta dar nu ma intereseaza..
acum o sa vad la ce o sa raman.. Multumesc inca odata.. |
Re: Merita 8800 E un Golf 4 1.6 benzina?
Depinde si cum a fost intretinuta masina si sa nu fi fost lovita.Eu am cumparat una asemanatoare tot din 2003 cu 8500 E:
-motor 1,6 16 V 105 cp,consum undeva la 6,0% mers mai mult in afara orasului -78000km,un singur proprietar in germania in varsta de 70 ani -climatronic -geamuri fata-spate electrice -esp,abs,servo n-am computer de bord -4 aibarguri -jante de aliaj pe masina +4 caucicuri cu jate de tabla -oglinzi electrice incalzite,heliomate -cd +4 boxe+4 twetere Eu zic ca merita daca masina arata bine.Pe mine m-a dus aproape 9000 ca taxa e sau era 342 de euro.In rest fuge destul de bine am mers si cu 180 km/h cu 5 persoane in masina.Eu unu sunt multumit.Am schimbat doua bucsi pana acum in 4 luni.Avea uleiul si distributia schimbate.Bafta daca nu cumva ai cumparat-o.Daca mai ai intrebari te ajut cu mare placere. |
Re: Merita 8800 E un Golf 4 1.6 benzina?
AM luat altul tot 1.6 105 cai AZD fabricatie 2002.Am dat pe el 8700 E + taxa 342 la cursul din noiembrie 2006 cand euro era vreo 3.5 lei.Totul m-a ajuns la vreo 9200 E.
Dotari:geamuri electrice fata-spate si au o tenta de verde,oglinzi electrice incalzite si heliomate,scaune fata cu reglaj pe inaltime,cd+cass - 2 boxe +2 twetere,A.C,volan reglabil pe inaltime si adancime,jante aliaj pe 15,ABS,ESP. km reali : 99000 nelovita,nu a fost revopsita. Azi fusai cu tata si ii schimbai uleiul si filtrele(filtru ulei,filtru aer,filtru polen,filtru benzina).Ulei ii bagai Castrol Formula RS 10 W 60.In rest sunt foarte incantat de ea...dar ce nu ma multumeste este atunci cand treci peste o gropa se simte rau in spate...asa este normal sa sa simta?sau are suspensie sport?E varianta EDITION. Dak ma poate ajuta si pe mine cineva cu 2 chei briceag + modul. Eu am chei fara buton de inchidere-deschidere si m-am satuar sa tot bag cheia in usa...Daca stit pe cineva k are asa ceva as fi incantat sa cumpar dar nu la un pret mare...in limita bunului simy,in fond si la urma urmei sunt totusi niste chei.Trebuie facuta vreo modificare la instalatia electrica pt a monta acel modul?astept raspuns.Multumesc. Ieri am sunat in ziar la unu si avea doar o cheie briceag si vroia omuletzu 100 de euroi pe ea... |
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning