Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand LOGAN NOU (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/43596-vand-logan.html)

N`am`Bani 12-06-07 20:48

Vand LOGAN NOU
 
1 Attachment(s)
Urgent vand Logan 2007 - 04 , 1,4 MPI geamuri electrice fata , servo, airbag pasager si sofer 14000 Km Pret reprezentanta 7600 ........pretul meu 6000 Neg URGENT

Marculetz 13-06-07 14:48

Re: Vand LOGAN NOU
 
Am o nelamurire, In anuntul tau masina apare ca ar fi din 2007, dar poza e din 2006 ?!:shock:

Nu e poza reala a masinii?


Multumesc.

alex_102 13-06-07 15:03

Re: Vand LOGAN NOU
 
Quote:

Originally Posted by Marculetz (Post 947026)
Am o nelamurire, In anuntul tau masina apare ca ar fi din 2007, dar poza e din 2006 ?!:shock:

Nu e poza reala a masinii?


Multumesc.

fa-te ma detectiv :)) ... probabil ca nu era reglat aparatul

varzone 13-06-07 18:30

Re: Vand LOGAN NOU
 
lasa te rog un nr de tel.numai bine.

B-87-CTE 19-06-07 14:40

Re: Vand LOGAN NOU
 
nr de tel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

naka66vio 19-06-07 16:11

Re: Vand LOGAN NOU
 
Quote:

Originally Posted by B-87-CTE (Post 955898)
nr de tel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

tel 0788132749 luci

ct77pia 19-06-07 16:28

Re: Vand LOGAN NOU
 
CARA nu mai ai bani?

B-87-CTE 20-06-07 12:13

Re: Vand LOGAN NOU
 
esti din bucuresti?

naka66vio 20-06-07 14:28

Re: Vand LOGAN NOU
 
Nop Din Fetesti


All times are GMT +2. The time now is 08:08.

- Copyright 2026 4Tuning