Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Mitsubishi Eclipse - rosu (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4348-mitsubishi-eclipse-rosu.html)

Gratzian 29-03-05 03:20

Mitsubishi Eclipse - rosu
 
3 Attachment(s)
Mitsubishi Eclipse - rosu
- realizare reusita pe linia NFS
- pastreaza linia originala armonios
- jantele doar atat poate...
- interior de bun gust
- estetica in general, o placere

Hondarul 29-03-05 11:37

Cea mai reusita masina de la Tuning Show. O linie clara si foarte agresiva, se vede o mana de profesionist. Culoare foarte calda, kit exterior foarte reusit si parca turnat pt aceasta masina. Discret si totodata atragator. Nota 10 + de la mine, cea mai buna din show cred eu.

Alex NOS 29-03-05 12:28

Daca ar fi sa iau acasa o masina de la tuning show pe aceasta as lua-o..
Este facuta parca dintr-o bucata..Toate se imbina perfect...Pe viu arata super..nu am gasit defecte la ea...A dream car..

80LEU 29-03-05 13:02

intr adevar tare...de ma baieti ninja astia fac lucruri frumoase.singurul lucru neplacut cred ca este acela al caucicurilor.au garda cam mare de 45 si fata si spate si dau impresia de jante mici chiar daca ele sunt de 17''.adica sunt 235/45/17 fata si 245/45/17 spate eu as fi mers pe aceste marimi dar cu garada de 40.ma rog asta asa ca idee in rest TTTTTTTTAAAARRRRRRREEEEEEEEEEEE DE TTTTTTOOOOOOTTTTTTTT

orlando 29-03-05 13:07

foarte frumoasa masina nu am ce zice.Am o adaugare de facut mai mergea un stiker tribal ceva...in rest e tare!imi plac si jantele...macar sa avem noi bani de asta :)) :D

TheSinner2 29-03-05 13:14

dap.. e frumoasa masina, culoarea se potriveste de minune. un singur lucru nu ma multumeste pe deplin... spoilerul spate se vrea sniper.. iar cel de pe fata nu are nici o legatura cu el.. se putea pune ceva mai agresiv

B-50-CHJ 29-03-05 13:21

frumoasa,finuta,pastreaza linia masini,nu e stricata deloc....ma intreb ce motor are....mai trebuie putin lucrata la interior...adica plasticul gri al bordului mi se pare ca nu da bine deloc...

GolfuletzS 29-03-05 15:25

imi place super mult volanu :)
+pentru spoilere se incadreaza in linia masini
+ pentru interior
+ jante :)


masina care respecta linia masinilor japoneze

luca 29-03-05 15:28

O iubesc, este extraordinara, adevarul e ca eu iubesc Eclipse-ul in general, dar pt. asta as fi dat in cap, si chiar am vrut. L-am urmarit ceva timp pe posesor si cand m-am indreptat spre el cu o cheie de 18 au sarit pe mine cei din club si nu m-au lasat sa-mi finalizez treaba.
Este una dintre cele mai frumoase si nemaipomenite masini de la tuning show-ul asta.
Vreau si eu una. :cry: :cry: :cry:
Cei care nu stiu ce mare companie a creat aceasta bijuterie, ii astept pe PM sau Messenger sa le dezvalui secretul.

SORAN 29-03-05 18:12

Masina speciala
 
Masina dupa mine este lucrata cu mult bun gust si toate modificarile aduse sunt si pentru aspect cat si pentru performanta si utilitate. Arata ca o masina modificata pe dincolo, este mult coborata ceea ce dovedeste ca omul e pasionat si chiar daca in conditiile din Romania nu este prea indicata garda la sol de 4cm totusi modificarea a fost facuta. Interiorul iese in evidenta imediat prin calitatea si renumele firmelor producatoare ale accesoriilor folosite. Nimic nu imita elemente de tuning toate lucrurile sunt adevarate! Bordul de asemenea este modificat fata de cel originat atat ca lumina(alb neon) cat si ca model al ceasurilor care este unicat comandat special de proprietar! Este o masina dupa care se intorc multe capete!

DVDValy 29-03-05 18:36

frumusica

woff-woff 29-03-05 20:34

Simpla , supla , atragatoare....merita sa cashtige....

dsign 29-03-05 22:37

ma pot mindri ca bordul acela a fost realizat in atelierul nostru. frumoasa masina, n-am ce zice.

ZanDer 30-03-05 00:03

EXTRAORDINARA!!! am mai zis da mai zic ... japonezele astea is ceva fenomen parca ... bodykit ce se potriveste foarte bine pe masjina, jantele la fel, eleronu si el si si culoarea ... interiorul : simplu si cu bun gust. Nimic in plus. Foarte frumoasa :D

daflyer_oradea 30-03-05 02:58

frumoasa...parca nu are nimic care sa zgarie ochiul, o armine perfecta...dar nu este preferata mea.


All times are GMT +2. The time now is 14:41.

- Copyright 2024 4Tuning