![]() |
Vand Night vision
Cel mai simplu e sa cititi aici despre produs: http://www.nightvisionexperts.com/nitemax.html
Pun si 2 poze cu obiectu muncii. Am si pe gri daca negru nu e bun... Pret: 200E dar as prefera elemente de modelism (heli, aero, auto) , mai putin statie si receptor ca din astea am. Multumesc. http://images-team.ro/guest/front.jpg http://images-team.ro/guest/back.jpg P.S. Este foarte adaptabila, putand fi demontata in parti componente (monitor video color ce accepta semnal video complex, camera in sine are 3 pini: Vcc, Gnd, video) si folosita in X feluri... camera in sine este mica, are rezolutie 420 de linii iar pe monitor daca bag semnal de la tv se vede titrajul filmelor perfect. Mai jos este una din ele modificata pt nevoi personale (pt masina) folosind o cutiuta de la Conex Electronic. http://images-team.ro/guest/cam1.jpg http://images-team.ro/guest/cam2.jpg |
Re: Vand Night vision
still up...
|
Re: Vand Night vision
sal.se poate monta sau adapta pt auto???
|
Re: Vand Night vision
da, se poate. Din moment ce am spus ca am adaptat deja una pt masina...
|
Re: Vand Night vision
Salut
ma intereseaza si pe mine pentru auto... as vrea mai multe detalii despre cum se vede pe auto? au am deja montat un monitor in bord care are intrare de video. poate imi spui la ce distanta vede noptea si cat de bine vede ??? |
| All times are GMT +2. The time now is 18:48. |
- Copyright 2026 4Tuning