![]() |
BMW 325i - B-70-CTL
5 Attachment(s)
BMW 325 i - B-70-CTL
- PASTREAZA la nivel general linia sportiva germana - motorul adus peste un M3 - un plus pentru vopsea - interior unitar cu ansamblul - totul original - plus mare pt jante armonios alese cu restul - un minus - se simte nevoia unui plus de agresivitate - alt minus cand se pornesc neoanele multicolore de sub masina |
am un singur comentariu de facut : este cea mai tare masina modificata din Romania.
|
Reusita
Nu prea ai ce sa reprosezi unei asemenea masini. Pare ca totul este exact acolo unde trebuie. :shock: :o
|
La aceasta masina apreciez faptul ca si-a pastrat aspectul unitar, dupa foarte multe modificari, si la interior, si la exterior... nu a cazut in kitch, cu toate ca la atat de multe adaugiri, este foarte usor sa strici impresia generala lasata de masina.
P.S. Ca minus mi se pare eleronul, parerea mea este ca-i supradimensionat, pentru linia masinii... in plus, zic ca nu se incadreaza in imaginea generala. |
foarte frumos lucrata...culoare extraordinara!jantele sunt prea frumoase!un minus de agresivitate da POATE E MAI BINE SI ASA...in orice caz e frumoasa masina...dupa mine da clasa la majoritatea tuning-urilor din romania
|
avand in vedere ca e BMW, e vopsit intr-o culoare atragatoare, jante BBS, si femei frumose prin jur... nimic important....
un minus la interior minus la partea audio minus la fuga de lumini care este montata sub masina minus la tuning exterior... ( asta toata lumea are ) Si sa nu fiu kiar atat de negativ... plus la eleron si stopuri |
un - la interior pt. ca este prea incarcat .....
|
Multe plusuri la aceasa mashinutza..
+MOTORUL +jante Super tari +culoarea +calitatea lucrarii +interior(dar nu este pe gusutul tuturor) +faruri si stopuri +audio -priza din capota nu prea imi place... -pt. ce poate mashina este destul de \"cuminte\", dar asta nu este un minus prea mare! Tzinand cont de catzi bani s`au bagat in aceasta masina... :twisted: _este frumoasa intradevar_ si cred k si FUGE RAU! :twisted: |
Numai plusuri are aceasta masinutza :)
+interior +exterior +sound +neoane :) La cati bani s`a bagat in ea era pacat sa nu iasa ceva frumos :D peace |
Nu este nimic de zis despre masina, asa ca are cel mai mare 10+ de la mine e pentru femeile care o impodobeau.
|
Masina nu poate fi descrisa in cuvite.
Dupa parerea mea a atins perfectiunea. Nota 10. |
+ Pentru tot ce are aceasta masina ....... culoare este personalizata ( unicata ), iar eleronul se poate inclina singur la anumite viteze.
|
yap
Masina arata bine.. parerea mea ca ar merge alte roti.
Oricum nu poate fii catalogata khici!! Nici nu s-ar pune problema... Bravo! Si pt femei. :roll: :roll: |
NOCOMMENT si atat
|
mashina e intr-adevar frumoasa...nu am ce sa comentez...
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:55. |
- Copyright 2026 4Tuning