Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW 325i - B-70-CTL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4343-bmw-325i-70-ctl.html)

Gratzian 29-03-05 02:41

BMW 325i - B-70-CTL
 
5 Attachment(s)
BMW 325 i - B-70-CTL

- PASTREAZA la nivel general linia sportiva germana
- motorul adus peste un M3
- un plus pentru vopsea
- interior unitar cu ansamblul
- totul original
- plus mare pt jante armonios alese cu restul
- un minus - se simte nevoia unui plus de agresivitate
- alt minus cand se pornesc neoanele multicolore de sub masina

madfish 29-03-05 12:28

am un singur comentariu de facut : este cea mai tare masina modificata din Romania.

cezar 29-03-05 12:59

Reusita
 
Nu prea ai ce sa reprosezi unei asemenea masini. Pare ca totul este exact acolo unde trebuie. :shock: :o

Geo 29-03-05 13:00

La aceasta masina apreciez faptul ca si-a pastrat aspectul unitar, dupa foarte multe modificari, si la interior, si la exterior... nu a cazut in kitch, cu toate ca la atat de multe adaugiri, este foarte usor sa strici impresia generala lasata de masina.

P.S. Ca minus mi se pare eleronul, parerea mea este ca-i supradimensionat, pentru linia masinii... in plus, zic ca nu se incadreaza in imaginea generala.

orlando 29-03-05 13:10

foarte frumos lucrata...culoare extraordinara!jantele sunt prea frumoase!un minus de agresivitate da POATE E MAI BINE SI ASA...in orice caz e frumoasa masina...dupa mine da clasa la majoritatea tuning-urilor din romania

Fixius 29-03-05 14:16

avand in vedere ca e BMW, e vopsit intr-o culoare atragatoare, jante BBS, si femei frumose prin jur... nimic important....

un minus la interior
minus la partea audio
minus la fuga de lumini care este montata sub masina
minus la tuning exterior... ( asta toata lumea are )
Si sa nu fiu kiar atat de negativ...
plus la eleron si stopuri

RaveBoy 29-03-05 14:18

un - la interior pt. ca este prea incarcat .....

CT-87-ADY 29-03-05 14:33

Multe plusuri la aceasa mashinutza..
+MOTORUL
+jante Super tari
+culoarea
+calitatea lucrarii
+interior(dar nu este pe gusutul tuturor)
+faruri si stopuri
+audio

-priza din capota nu prea imi place...
-pt. ce poate mashina este destul de \"cuminte\", dar asta nu este un minus prea mare!

Tzinand cont de catzi bani s`au bagat in aceasta masina... :twisted: _este frumoasa intradevar_ si cred k si FUGE RAU! :twisted:

GolfuletzS 29-03-05 15:05

Numai plusuri are aceasta masinutza :)

+interior
+exterior
+sound
+neoane :)



La cati bani s`a bagat in ea era pacat sa nu iasa ceva frumos :D


peace

Hondarul 29-03-05 15:07

Nu este nimic de zis despre masina, asa ca are cel mai mare 10+ de la mine e pentru femeile care o impodobeau.

tng 29-03-05 17:31

Masina nu poate fi descrisa in cuvite.
Dupa parerea mea a atins perfectiunea.
Nota 10.

BIZ 29-03-05 17:39

+ Pentru tot ce are aceasta masina ....... culoare este personalizata ( unicata ), iar eleronul se poate inclina singur la anumite viteze.

bilossu 29-03-05 17:52

yap
 
Masina arata bine.. parerea mea ca ar merge alte roti.
Oricum nu poate fii catalogata khici!! Nici nu s-ar pune problema...
Bravo! Si pt femei. :roll: :roll:

Hazbulatov 29-03-05 17:53

NOCOMMENT si atat

CT-03-ART 29-03-05 18:17

mashina e intr-adevar frumoasa...nu am ce sa comentez...


All times are GMT +2. The time now is 23:55.

- Copyright 2026 4Tuning