Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   urmatorul model de logan? (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/43358-urmatorul-model-logan.html)

B-87-CTE 10-06-07 00:03

urmatorul model de logan?
 
:shock: care o fiii?

sebaaa 10-06-07 00:34

Re: urmatorul model de logan?
 
ce topic mai e si asta?
poate urmatorul model de dacia
DAR NU VII AICI SA DAI CU PRESUPUSUL DIN START!!!
MODERATOR - PLS CLOSE TOPICU ASTA

B-87-CTE 10-06-07 02:53

Re: urmatorul model de logan?
 
calm man ,am inteles ca astia de la dacia vor sa lanseze in septembrie un nou model bazat pe platforma logan si vreau sa vad daca stie cineva cum va arta si in ce clasa se va incadra

22VIN 10-06-07 14:37

Re: urmatorul model de logan?
 
fii convins ca nasol...


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning