![]() |
urmatorul model de logan?
:shock: care o fiii?
|
Re: urmatorul model de logan?
ce topic mai e si asta?
poate urmatorul model de dacia DAR NU VII AICI SA DAI CU PRESUPUSUL DIN START!!! MODERATOR - PLS CLOSE TOPICU ASTA |
Re: urmatorul model de logan?
calm man ,am inteles ca astia de la dacia vor sa lanseze in septembrie un nou model bazat pe platforma logan si vreau sa vad daca stie cineva cum va arta si in ce clasa se va incadra
|
Re: urmatorul model de logan?
fii convins ca nasol...
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning