![]() |
vopsitorie
plsss help me!
cine cunoaste o vopsitorie care ofera un raport pret caliate bun vreau sa vopsesc o dacie 1310,la cat ma duce toata treaba? |
eu stiu...da` vopsitoria e in bihor...
:) pai...cu o vopsea medie, daca tipu` doar vopseste masina(adica e demontat totul).....te va costa vreo 10-12mil(toate materialele incluse) ... dar depinde de vopsea... manopera: 3,5-5mil(depinde de masina) vopsea: de la 5-6mil...chiar si la 12mil tinichigerie minora inclusa(adica 1-2 petice, max 4petice pe masina) dar pentru sudat praguri, sudat pod pedalier, aripi, alte chestii...mai scoti din buzunar intre 1-2mil. :) have fun! |
daca n-ai pretentii prea mari, te ajut eu
0723.360.568 |
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning