Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   dacia (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/43221-dacia.html)

catalin 82 08-06-07 01:21

dacia
 
6 Attachment(s)
vand dacia 1310 , motor 1,4 cv 4 tr, parte fata model 98, tinichigerie si vopsitorie recenta, anul fabr 86, linie audio kenwwod:rolleyes2

catalin 82 08-06-07 01:22

Re: dacia
 
aa , pretul 30 mil

catalin 82 08-06-07 01:26

Re: dacia
 
tel 0742184154 sau id pioneer_meg

catalin 82 08-06-07 12:11

Re: dacia
 
3 Attachment(s)
eventual dau dacia si un camion saviem 8 t stare buna de functionare, duba , cabina si punte fata de raba, pe un espero functional

catalin 82 09-06-07 00:33

Re: dacia
 
up cu ele chiar nu vrea nimeni 2 masini bune sa mi dea un espero pe ele, mi sa pus pata pe espero:shock: :oops:

sebaaa 09-06-07 12:54

Re: dacia
 
camionul va trebui sa incerci sa il vinzi in presa specializata pt asa cva..
ma indoiesc k vreun posesor de espero ar fi intreresat de acest schimb..
nu vreau sa te dezamagesc..doar sa te ajut.. incearca doar sa le vinzi separat..dacia ai sanse sa o dai aici..dar camionul..nu prea cred:( ..du-te la un chiosc de ziare , ia cateva publicatii cu anunturi si baga si tu un anunt pe ici pe colo..si anunturi pe net tot pe site-uri specializate si poate ai mai mult noroc;)
scz de off .. vroiam doar sa te ajut

catalin 82 09-06-07 13:31

Re: dacia
 
Quote:

Originally Posted by sebaaa (Post 940299)
camionul va trebui sa incerci sa il vinzi in presa specializata pt asa cva..
ma indoiesc k vreun posesor de espero ar fi intreresat de acest schimb..
nu vreau sa te dezamagesc..doar sa te ajut.. incearca doar sa le vinzi separat..dacia ai sanse sa o dai aici..dar camionul..nu prea cred:( ..du-te la un chiosc de ziare , ia cateva publicatii cu anunturi si baga si tu un anunt pe ici pe colo..si anunturi pe net tot pe site-uri specializate si poate ai mai mult noroc;)
scz de off .. vroiam doar sa te ajut

mersi oricum de sfat, cred ca asa am sa fac, chiar daca si espero e o masina fara potential, daca intelegi ce vreau sa zic;)

catalin 82 11-06-07 12:03

Re: dacia
 
upp cu ele..:-)

AutoEst 12-06-07 04:45

Re: dacia
 
Iti dau un Audi 100 1992 2.3E f. bun pe ambele + 500 E din partea ta;

balan ionut 20-01-08 12:37

Re: dacia
 
2 Attachment(s)
Omule as fi eu interesat de oferta ta, daca mai e valabila. Iti pot oferi un espero 2002(vezi foto), scos din garaj cel mult de 10 ori, a fost a nevestei mele....de care m-am despartit. Pe langa dacie si acel camion as mai vrea 2000 lei, esti de acord?

ps: totul e original pe el, inmatriculat, toate actele in regula

catalin 82 20-01-08 12:45

Re: dacia
 
Quote:

Originally Posted by balan ionut (Post 1303120)
Omule as fi eu interesat de oferta ta, daca mai e valabila. Iti pot oferi un espero 2002(vezi foto), scos din garaj cel mult de 10 ori, a fost a nevestei mele....de care m-am despartit. Pe langa dacie si acel camion as mai vrea 2000 lei, esti de acord?

ps: totul e original pe el, inmatriculat, toate actele in regula

sal, mai am masinile, intra pe id ul meu pioneer_meg sa vb

razvan_gavan 21-01-08 10:16

Re: dacia
 
Nu imi vine sa cred, asa ieftin e un camion? :shock: Bafta la vz!

GhostOfS 21-01-08 10:25

Re: dacia
 
Un prieten a vandut un camion asemanator cu 5000E, sincer...

catalin 82 21-01-08 10:44

Re: dacia
 
Quote:

Originally Posted by razvan_gavan (Post 1304877)
Nu imi vine sa cred, asa ieftin e un camion? :shock: Bafta la vz!

mersi, mersi;) ;)


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning