Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Probleme kit statie + woofer mtx (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/430472-probleme-kit-statie-woofer-mtx.html)

darky19 25-10-16 20:31

Probleme kit statie + woofer mtx
 
Salut am cumparat ieri un sistem mtx rt 2000 (cam asa ceva) , si se aude foarte foarte incet .
Si cu toate la max si din HU si din amplif .
Becurile dupa statie sunt toate trei aprinse rosu asa stau sau este in protectie ceva ?


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning