![]() |
Probleme kit statie + woofer mtx
Salut am cumparat ieri un sistem mtx rt 2000 (cam asa ceva) , si se aude foarte foarte incet .
Si cu toate la max si din HU si din amplif . Becurile dupa statie sunt toate trei aprinse rosu asa stau sau este in protectie ceva ? |
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning