Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Pro Street tuning Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/43022-pro-street-tuning-baia.html)

protuning 06-06-07 03:47

Pro Street tuning Baia Mare
 
8 Attachment(s)
va invit pe acest topic pt a vedea lucrari customs de la firma Pro Street tuning din Baia Mare!voi posta poze din atelier permanent,astfel veti putea urmarii etapele de lucru!
pentru inceput postez poze cu un golf 4 care a ajuns la noi in atelier pt un nou kit exterior, kitul vechi a fost facut tot de noi acu 3 ani si noul proprietar a hotarat sa-i schimbam look-ul masinii .masina este creeata pt expozitii si vom face tot posibilul sa tintim gusturile a cat mai multi oameni astfel kitul va avea succes!
vreau sa inlatur intrebarile de genu "LEMNELE ALEA VOR RAMANE IN SPOILER???"sau "CU ASA MULT KIT NU VA FII GREU SAU NU VA CRAPA???" cand veti vedea lucrari pe suport de lemn sau alte marteriale e eviident ca veti vedea doar MODELUL ce reprezinta copia 1 la 1 a barii care ne-o dorim care deserveste pt a avea de pe ce sa luam matrita! ulterior acest MODEL dupa ce s-a luat matrita se arunca si in matrita se toarna bara de fibra de sticla care va fii perfecta fara kituieli exagerate! sper ca am fost pe intelesul tuturor si sa va simtiti bine urmarind acest topic! cu respect ROBERT.

alexzander407 06-06-07 15:17

Re: lucrari Pro Street tuning
 
creca masinile de la sound identity au fost cele mai frumos stilizate ... BAFTA

tomita 06-06-07 23:16

Re: lucrari Pro Street tuning
 
frumos golfu alte poze?

bodyspeed 07-06-07 20:51

Re: lucrari Pro Street tuning
 
roberte .. multa bafta.. si astept.. sa vad.. ce mai scoti.. de data asta. cu acest golf...:D ...si cu toate lucrarile tale..bafta
super toate lucrarile.. si sper ca la urmatorul.. show.. sa stam mai mult de vb..:D

SoundIdentity 08-06-07 00:32

Re: lucrari Pro Street tuning
 
Quote:

Originally Posted by alexzander407 (Post 935839)
creca masinile de la sound identity au fost cele mai frumos stilizate ... BAFTA

mersi bosulica :):):) nici nu stiam ca am fan sau cunostinte pe la craiova :):):



Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 937997)
roberte .. multa bafta.. si astept.. sa vad.. ce mai scoti.. de data asta. cu acest golf...:D ...si cu toate lucrarile tale..bafta
super toate lucrarile.. si sper ca la urmatorul.. show.. sa stam mai mult de vb..:D

stii cum e???eu am incredere totala in baietii doar stii cum e si cu tuningul???cine isi promoveaza o masina in expozitii prezentari si isi stilizeaza masina acela este in totdeauna castyigator ;) sii lucrarile lor atunci devin si mai tari daca prind asemenea oameni cum sunt si eu titularul acestei bestii.....asta cand e gata o va primi o singura revista din romania si 3 reviste de tuning din ungaria ;) deja treaba e tratata .intr-un final ce vreau sa zic baietii de la prostreet sunt foarte competenti si eu am incredere totala in ei imi place perfectionalitatea asezarilor finisaajelor si idealitatea lor ..sii masina asta va fi foarte publica atat in romania cat si international ...asa ca ceea ce vor face ei va fi tare dar nici restu nu vba fi moalke :)

alexzander407 08-06-07 00:52

Re: lucrari Pro Street tuning
 
Quote:

Originally Posted by SoundIdentity (Post 938331)
mersi bosulica :):):) nici nu stiam ca am fan sau cunostinte pe la craiova :):):





stii cum e???eu am incredere totala in baietii doar stii cum e si cu tuningul???cine isi promoveaza o masina in expozitii prezentari si isi stilizeaza masina acela este in totdeauna castyigator ;) sii lucrarile lor atunci devin si mai tari daca prind asemenea oameni cum sunt si eu titularul acestei bestii.....asta cand e gata o va primi o singura revista din romania si 3 reviste de tuning din ungaria ;) deja treaba e tratata .intr-un final ce vreau sa zic baietii de la prostreet sunt foarte competenti si eu am incredere totala in ei imi place perfectionalitatea asezarilor finisaajelor si idealitatea lor ..sii masina asta va fi foarte publica atat in romania cat si international ...asa ca ceea ce vor face ei va fi tare dar nici restu nu vba fi moalke :)

te urmaresc din umbra :evil: :evil: ... chiar te admir pentru toate masinile sunt pur si simplu superbe multi care incearca sa faca ceva frumos dau in kitch ...succes cu GOLFU din ianuarie tot urmaresc topicu.... RESPECT

SoundIdentity 08-06-07 23:54

Re: lucrari Pro Street tuning
 
Quote:

Originally Posted by alexzander407 (Post 938368)


te urmaresc din umbra :evil: :evil: ... chiar te admir pentru toate masinile sunt pur si simplu superbe multi care incearca sa faca ceva frumos dau in kitch ...succes cu GOLFU din ianuarie tot urmaresc topicu.... RESPECT

mersi mersi ;):):) oricum sincer o pregatesc pe anu viitor sa fie bomba ca anu asta deja e pe jumate dus de tuning....si la anu vreau sda apara in primele editii cu adevarat ;) .ai ales ca la noi in romania s-au rarit expozitiile.....pana acum alta data trrebuia sa fie minim 4 5 showuri...si??nimic :( oricum noi aproape saptamanal mergem la unguri ;) ca norocu .....

bogdan100 09-06-07 11:15

Re: lucrari Pro Street tuning
 
foarte frumoase lucrarile,in special loganul acela :D

Mult succes in continuare

protuning 09-06-07 15:47

Re: lucrari Pro Street tuning
 
5 Attachment(s)
cam asta va fii forma finala la praguri!bucata demontabila va fi in alta culoare si in poza de mai aproape se vede desenata priza de aer care va aparea.

alexzander407 09-06-07 19:10

Re: lucrari Pro Street tuning
 
spoilerele ce forma o sa aiba ?

SoundIdentity 10-06-07 13:23

Re: lucrari Pro Street tuning
 
robii!!!!!!am o obiectie la prag dar iti zic io pe mess ;) in general e coool dar tre o mica modificare in coltul roatei spate ;)

protuning 22-06-07 19:55

Re: lucrari Pro Street tuning
 
6 Attachment(s)
bara de fata prinde contur!!!in prizele din lateral vor mai venii niste deflectoare!!

SoundIdentity 24-06-07 01:14

Re: lucrari Pro Street tuning
 
sa Mor Io Daca Vazui Asa Ceva!!!!!!!aprope 500 De Vizualizari Si Mai Nici Un Cuvant La Acest Proiect!!!!!!!!asa Cevaaaaaaa:):):)

andrei.badea 24-06-07 01:25

Re: lucrari Pro Street tuning
 
Ideea e marfa .. da dak prind bara aia in nituri .. au facut-o degeaba ..

Skypper 24-06-07 01:46

Re: lucrari Pro Street tuning
 
bara fata e super faina....buna idee...:D


All times are GMT +2. The time now is 14:22.

- Copyright 2024 4Tuning