Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   MASINA MEA (https://forum.4tuning.ro/249-masina-mea.html)
-   -   Dodge Stealth (https://forum.4tuning.ro/249-masina-mea/430166-dodge-stealth.html)

catalinotelea 27-09-16 15:21

Dodge Stealth
 
10 Attachment(s)
Vreau sa aduc si eu in discutie o masina pe care o detin si pe care nu o vad pe forum si anume Dodge Stealth.
Masina este an de fabricatie 92' si mecanic optima, este modelul 4x4 4ws si cu 300 de cai putere, are bi-turbo din fabrica si momentan am decis sa o scot la vanzare avand in vedere ca nu am bani sa o intretin si trebuie revopsita.


All times are GMT +2. The time now is 10:53.

- Copyright 2026 4Tuning