Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Lumini interioare (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/429763-lumini-interioare.html)

dradragoss 25-08-16 18:58

Lumini interioare
 
Daca tin o usa deschisa sau portbagajul deschis o data la 15 20 secunde aprox ( nu leam numarat) imi clipesc toate becurile din masina si se audeca si un releu cum lucra. Stie careva de ce?


All times are GMT +2. The time now is 14:13.

- Copyright 2026 4Tuning