Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   problema golf 4,ajutor (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/429522-problema-golf-4-ajutor.html)

Dumitrachemarian 27-07-16 06:42

problema golf 4,ajutor
 
Buna dimineata,nu am nicio treaba cu masinile,am cateva nelamuriri doar si poate ma ajutati sa stiu macar cat de putin...
Masina mea golf4(1997) 1.4/16v,la relanti intrerupe(nu moare motorul,intrerupe scurt)de la ce sa fie?
A doua problema,manaca foarte mult ulei(1 l/2 saptamani)din ce am citit pe aici majoritatea din cauza turbinei,eu am asa ceva pe 1.4/16V?
Va multumesc,o zi superba

kyd_ursu 01-08-16 18:55

Re: problema golf 4,ajutor
 
1. La mine cu balbaitul a fost de la clapeta de acceleratie.
2. Motorul tau nu are turbina. Trebuie refacut motorul


All times are GMT +2. The time now is 13:13.

- Copyright 2026 4Tuning