![]() |
problema golf 4,ajutor
Buna dimineata,nu am nicio treaba cu masinile,am cateva nelamuriri doar si poate ma ajutati sa stiu macar cat de putin...
Masina mea golf4(1997) 1.4/16v,la relanti intrerupe(nu moare motorul,intrerupe scurt)de la ce sa fie? A doua problema,manaca foarte mult ulei(1 l/2 saptamani)din ce am citit pe aici majoritatea din cauza turbinei,eu am asa ceva pe 1.4/16V? Va multumesc,o zi superba |
Re: problema golf 4,ajutor
1. La mine cu balbaitul a fost de la clapeta de acceleratie.
2. Motorul tau nu are turbina. Trebuie refacut motorul |
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning