![]() |
Mercedes e220
Salut băieți,Cum pot scoate un mercedes E220 automat din P sa-l dau în N? Contactul nu mi merge și vreau sa o pun pe platforma sa o duc la service. Am și volanul blocat. Aștept un răspuns .ms
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning