![]() |
Renault Clio 16S
4 Attachment(s)
Salutare. De putin timp sunt posesorul fericit al "bombitei" 1.8 16v din 92. Am luat-o cu gandul de a o prepara pentru VTM si track day. Acum sa vedem ce iese. Functioneaza foarte bine ,insa nu am apucat sa o testez la adevarata ei perfomanta. Ca puncte - sunt pasajele rostilor spate cu ceva rugina si lipsa carcasei filtrului de aer.Daca aveti recomandari,sugestii, chestii de care ar trebui sa am grija la acest model va rog sa imi spuneti.Multumesc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning