![]() |
Underseat vs Trunk
Salutare !
Am un Mitsubishi Colt , este un hatchback cu un portbagaj chiar foarte mic. Am doua variante : 1) Sub de 8-10" + statie + incinta din fibra facuta in locul rotii de rezerva 2) Sub underseat Pro si contra? Mie cel putin la cel underseat imi este frica de puterea redusa (70-75w RMS) si de faptul ca pierd din profunzimea sunetului. |
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning