Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Recomandare auto!! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/428724-recomandare-auto.html)

westhunter 06-05-16 23:14

Recomandare auto!!
 
Salutare. Doresc sa imi schimb masina actuala(Astra 1.6) cu una ceva mai puternica si mai fiabila.Ce imi recomandati dintre un Opel Vectra din 2007-2009 sau dintre urmatoarele masini din ~2005 Skoda Superb, Ford Mondeo , Honda Accord,Toyota Avensis.

Doresc un motor de maxim 2l si sa fie benzina. Taxele auto si impozitele nu imi influenteaza alegerea.

westhunter 07-05-16 19:51

Re: Recomandare auto!!
 
Prima mea alegere ar fi Honda Accord dupa care Mondeo ST.


All times are GMT +2. The time now is 17:29.

- Copyright 2026 4Tuning