Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   clonare cheie E46 (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/428687-clonare-cheie-e46.html)

Marian06tzw 03-05-16 18:24

clonare cheie E46
 
Salut,
Am tot cautat pe internet despre problema asta am gasit dar tot nu am inteles asa ca intreb aici si sper sa imi raspunda si mie cineva scurt si la obiect si poate cine stie ma si rezolva cu problema poate cunoaste pe cineva care se ocupa cu chestia asta.
De ceva vreme fratele meu a luat un e 46 318i din 2004 si l-a luat doar cu o singura cheie.
Acum ce rezolvari ar putea fi , am inteles ca una ar fi clonarea chipului si cheii insa asta numai la reprezentanta si costa ceva.
nu se poate pune de la alta masina care are toate cheile sau ma rog macar doua chei tot ce tine legat de cheie ca sa porneasca motorul contact butuci usa porbagaj .

moise 12-05-16 08:55

Re: clonare cheie E46
 
Quote:

Originally Posted by Marian06tzw (Post 5840528)
Salut,
Am tot cautat pe internet despre problema asta am gasit dar tot nu am inteles asa ca intreb aici si sper sa imi raspunda si mie cineva scurt si la obiect si poate cine stie ma si rezolva cu problema poate cunoaste pe cineva care se ocupa cu chestia asta.
De ceva vreme fratele meu a luat un e 46 318i din 2004 si l-a luat doar cu o singura cheie.
Acum ce rezolvari ar putea fi , am inteles ca una ar fi clonarea chipului si cheii insa asta numai la reprezentanta si costa ceva.
nu se poate pune de la alta masina care are toate cheile sau ma rog macar doua chei tot ce tine legat de cheie ca sa porneasca motorul contact butuci usa porbagaj .

Se poate face o cheie si mai ieftin, in jur de 200 de lei, pe mine atat m-a costat (0744 321 551 Dan)


All times are GMT +2. The time now is 04:16.

- Copyright 2026 4Tuning