![]() |
Problema telecomanda Bmw e91 320d 2006
Salut! am o problema ce cred ca nu e foarte grava dar careia nu-i dau de cap :) si anume ,nu se mai inchid si deschid usile din telecomanda.
-centralizata merge (cu cheia,mecanic in broasca,se deschid se inchid toate usile si geamurile) -actionand de la butonul din interior, merge totul ok -cheia de rezerva...aceeasi problema Cineva care s-a mai confruntat cu problema si imi poate da indiciu ceva in vederea rezolvarii problemei??? |
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning