Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   De ales.. (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/428654-ales.html)

Adrian3111 30-04-16 16:40

De ales..
 
A venit timpul sa imi schimb masina..actuala fiind o Skoda Octavia mai veche. Asta nu conteaza. Bugetul meu este de 17.000. Vreau o masina luxoasa care sa aiba un motor modest si sa tina cu casa. Ma refer la consum mic , revizia sa coste putin..intelegeti voi. Ma gandeam la un BMW 520 din 2011. Ce puteti sa imi spuneti de ea? Sau daca aveti alte sugestii sa imi spuneti

Floryn2810 30-04-16 19:35

Re: De ales..
 
Honda Civic 2015 1,798 cmc 142-consum bun,fiabilitate japoneza.Cu ceva negocieri o cumperi noua in pretul ala poate si mai putin chiar :)


All times are GMT +2. The time now is 05:53.

- Copyright 2026 4Tuning