![]() |
De ales..
A venit timpul sa imi schimb masina..actuala fiind o Skoda Octavia mai veche. Asta nu conteaza. Bugetul meu este de 17.000. Vreau o masina luxoasa care sa aiba un motor modest si sa tina cu casa. Ma refer la consum mic , revizia sa coste putin..intelegeti voi. Ma gandeam la un BMW 520 din 2011. Ce puteti sa imi spuneti de ea? Sau daca aveti alte sugestii sa imi spuneti
|
Re: De ales..
Honda Civic 2015 1,798 cmc 142-consum bun,fiabilitate japoneza.Cu ceva negocieri o cumperi noua in pretul ala poate si mai putin chiar :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:53. |
- Copyright 2026 4Tuning