Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   LRX 4.5 probleme... (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/427626-lrx-4-5-probleme.html)

zoly 15-02-16 07:26

LRX 4.5 probleme...
 
Salutare ptr toata lumea,am si eu un amplif Audison LRX 4.5 si de 7-8 ani l-am folosit cu succes pana ieri cand am dat drumul la muzica si surpriza;nici un sunet...am verificat amp-ul si erau aprinse toate beculetele la el cel verde cel portocaliu si cel rosu...pe el scrie ca in cazul in care sant toate becurile aprinse(service) sigurantele sant ok...mentionez ca nu a fost abuzat niciodata la volume mari...il foloseam full cu 4 canale la 4 ohm. A mai patit cineva la fel?multumesc frumos ptr raspunsurile ulterioare.
PS...mentionez ca atat ampliful cat si condensatorul prezentau umezeala medie,dar la interior totul era uscat.

zoly 15-02-16 17:21

Re: LRX 4.5 probleme...
 
S-a rezolvat...astazi functiona perfect. nu ma intrebati ca nu stiu ce sa intamplat...


All times are GMT +2. The time now is 17:52.

- Copyright 2026 4Tuning