![]() |
LRX 4.5 probleme...
Salutare ptr toata lumea,am si eu un amplif Audison LRX 4.5 si de 7-8 ani l-am folosit cu succes pana ieri cand am dat drumul la muzica si surpriza;nici un sunet...am verificat amp-ul si erau aprinse toate beculetele la el cel verde cel portocaliu si cel rosu...pe el scrie ca in cazul in care sant toate becurile aprinse(service) sigurantele sant ok...mentionez ca nu a fost abuzat niciodata la volume mari...il foloseam full cu 4 canale la 4 ohm. A mai patit cineva la fel?multumesc frumos ptr raspunsurile ulterioare.
PS...mentionez ca atat ampliful cat si condensatorul prezentau umezeala medie,dar la interior totul era uscat. |
Re: LRX 4.5 probleme...
S-a rezolvat...astazi functiona perfect. nu ma intrebati ca nu stiu ce sa intamplat...
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:52. |
- Copyright 2026 4Tuning