![]() |
rugaminte mare!!!
motorul de 1.8 20v simplu fara turbo din 2000 are euro3?
tip motor AUD sau ADU multumesc!!!;) |
Re: rugaminte mare!!!
verifica in talon
|
Re: rugaminte mare!!!
eu cred ca are sigur 100% euro 3 sa sti .. dar arunca o privire in talon .. ca trebuie sa scrie
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning