Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Mk2 Fundatie (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/427334-mk2-fundatie.html)

liviu91 24-01-16 14:27

Mk2 Fundatie
 
Vreau să achiziționez un mk2 în stare foarte bună la caroserie motor etc...singurul lucru ce mă dezavantajează fiindca e înmatriculat pe fundație. Aștept și eu păreri pro și contra despre mașinile astea înmatriculate pe fundație. Precizez ca nu am căutat fundația să văd dacă mai există sau nu pe undeva...aștept cu interes niște răspunsuri concrete. Mulțumesc


All times are GMT +2. The time now is 09:09.

- Copyright 2026 4Tuning