Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   ROVER - MG (https://forum.4tuning.ro/424-rover-mg.html)
-   -   probelma cutie de viteza rover 416 (https://forum.4tuning.ro/424-rover-mg/427006-probelma-cutie-viteza-rover-416-a.html)

rosu catalin 03-01-16 10:40

probelma cutie de viteza rover 416
 
salut am un rover 416 motor de 1600 16V si mi sau spart tobele si lea facut dar din spate la catalizator am taiat suruburile ca nu am putut sa le desfac si am pus o padbanda sa le tina si imi intra greu in viteza uni zic ca este din cauza la padblanda si ca freaca in tiza de la schimbator alti zic ca sa rupt tamponul de la cutie si sa lasat cutia pe tobe care sa fie cauza


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning