Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii ROVER - MG (https://forum.4tuning.ro/433-discutii-rover-mg.html)
-   -   salut (https://forum.4tuning.ro/433-discutii-rover-mg/425987-salut.html)

andrei221994 26-10-15 18:21

salut
 
salut,va rog sa imi dati niste sfaturi,vreau sa dau un astra bertone din 2001 2.2 benzina pe un rover 75 din 2000,motor de 2000 diesel,la ce sa ma astept?cum se comporta masina?ce stiti despre ea?din cate am inteles ar avea probleme cu ambreiajul si cu partea electrica..daca puteti sa imi dati o parere,sau un sfat il astept cu mare drag,va multumesc


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2026 4Tuning