Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Problema statie MTX (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/425651-problema-statie-mtx.html)

razvaneluu 07-10-15 21:40

Problema statie MTX
 
Are idee cineva de ca imi intra statia ( Un mtx roadthunder)in protectie daca o dau mai tare...tin sa mentionez ca inputul este luat direct de pe boxa fara apator hilow..


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning