![]() |
Problema statie MTX
Are idee cineva de ca imi intra statia ( Un mtx roadthunder)in protectie daca o dau mai tare...tin sa mentionez ca inputul este luat direct de pe boxa fara apator hilow..
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning