![]() |
Schimb 7600 pe V600
Schimb Nokia 7600 la cutie cu toate accesoriile pe motorola V600. 7600 a fost luat din magazin de la Connex si inca mai am factura si garantia. Garantia expira prin noiembrie. Vreau ca V600-le sa nu fie zgariat sau sa aibe alte probleme. Astept oferte. Cel mai bine ar fi sa ma sunati daca sunteti interesati. 0723202531 - Vlad
|
am un v80 care are meniu exact ca v600-le doar ca are cateva nebunii in + (lumini care se aprind pe ritmu muzicii ... si alte prostii d-astea pt clubberi:D). are mici urme de folosire dar functioneaza perfect, garantie la germanos pana in octombrie, cutie, manuale, incarcatoru si cam atat. te intereseaza? .. cu o diferenta din partea mea bineinteles
|
Da ma intereseaza! Da-mi un telefon la 0723202531 si batem palma. :wink:
|
ok , am notat nr tau. o sa te sun cand ajung in bucuresti ca plec de maine pana marti (cica 1 mai :D). sper ca nu e o urgenta nu ?
|
Quote:
|
am eu un v600 adus de o luna din italia dar e o problema:eu stau in mures daca se poate rezolva cumva astept msg pe messenger(ady_driver)sau private
|
Quote:
|
u right...
|
Topicul poate sa fie inchis pt ca am rezolvat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:16. |
- Copyright 2026 4Tuning