Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare Auto (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto.html)
-   -   "set" VIFA,made in denmark (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto/424896-set-vifa-made-denmark.html)

cds75 28-08-15 07:41

"set" VIFA,made in denmark
 
6 Attachment(s)
basi tc14sg29-04,13cm,4 ohmi,made in denamrk,impecabili
inalte d19td-05-08, 8 ohmi,made in denamrk.
filtre 2 cai,pt ele. pret set 250 ron. se vand si separat.

tyggis 14-11-17 22:43

Re: "set" VIFA,made in denmark
 
Hi

I am trying to reach the user cds75.

You have anounced some loudspeaker in 2015.

Do you stil have the Vifa TC214 element for sale?



(I only speak English).


Regards

Torgeir Aag-Nilssen
Norway


Salut am încercat pentru a ajunge la cds75 de utilizator.
Ai anunţat unele difuzor în 2015.
Ai stil au elementul Vifa TC214 vanzare? (Vorbesc numai limba engleză).

Ceea ce priveşte petre akhtar-Nilssen Norvegia


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning