Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 ( Ursulet ) (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/423298-bmw-e30-ursulet.html)

coco_stancu 14-06-15 17:31

BMW E30 ( Ursulet )
 
10 Attachment(s)
De vanzare:

BMW E30 ( Ursulet )
An fabricatie 1990
Taxa platita si nerecuperata
ITP valabil pana in luna a 10-a
Asigurare valabila pana in luna a 10-a
Autorizare a geamurilor fumurii
Se vinde numai cu trecerea pe noul proprietar
Motor 1.6 in acte, motor 2.5, 24v Non Vanos + chip de crestere a turatiilor, 192cai
Cutie zf,
Caseta servo provenienta E36
Blocant 3.73
Evacuare inox cu finala Borla si tipsuri Remus
Punte spate cu 5 prezoane si frana pe discuri, provenienta E36 Compact, toate bucsile sunt din poliuretan, inclusive cea de la grup.
Puntea fata cu jambe groase si cu toata articulatia noua
Pe fata trecerea la 5 prezoane este facuta cu flanse adaptoare
Arcuri sport -60
Amortizoare intarite la domnul Codescu
Termocupla E36 cu sonda de temperature care porneste termocupla pe viteza 1
iar din buton se poate porni si pe viteza 2 a termocuplei
Bateria are 1 an jumatate
Jante 17” Style 32
Linie audio ALPINE
Interior impecabil retapitare profesionala
Pret fix 2900 Euro

Defecte:

Pragurile necesita atentie + alte 2 puncte de rugina in zona aripilor
Turometrul si indicatorul de apa nu mai functioneaza de cand i-am montat inelele, probabil nu am infipt mufa cum trebuie

Victor Lazea 15-06-15 08:00

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Frumoasa masina. Arata foarte bine pentru varsta ei :lol:


Bafta la vanzare :!:

coco_stancu 16-06-15 06:20

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Merci mult, este o masina in adevaratul sens al cuvantului, la fel cum au fost si restul masinilor din trecut, indiferent de marca!

Victor Lazea 16-06-15 08:13

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Quote:

Originally Posted by coco_stancu (Post 5803088)
Merci mult, este o masina in adevaratul sens al cuvantului, la fel cum au fost si restul masinilor din trecut, indiferent de marca!

Este o masina bavareza, deci calitatea e la ea acasa :)

Ar fi interesant sa postezi si modificarile pe care le-ai adus masinii ( macar in linii mari ) . :lol:

coco_stancu 21-06-15 11:04

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Up......

sf.shumy 14-07-15 16:33

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Salut te intereseaza un schimb????

https://olx.ro/oferta/vand-seat-ibiza-ID3Ylek.html

coco_stancu 14-07-15 17:05

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Salut, frumoasa masina dar nu sunt interesat. Merci de oferta!

coco_stancu 13-06-17 14:13

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Pret nou 2600 Euro

coco_stancu 11-08-17 16:24

Re: BMW E30 ( Ursulet )
 
Vandut!


All times are GMT +2. The time now is 07:17.

- Copyright 2026 4Tuning