Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Citroen (https://forum.4tuning.ro/201-masina-mea-citroen.html)
-   -   salut (https://forum.4tuning.ro/201-masina-mea-citroen/422770-salut.html)

marius.cristian 19-05-15 16:13

salut
 
Salut am un xsara 98 1.6i și am o problema, pun contactul și cānd dau la automat nu pornește se stinge bateria și atat. Pornește doar impinsa după ce o pornesc ași revine după ceva timp iar face așa cine mă poate ajuta cu un sfat. Mulțumesc

AAAdrian 22-05-15 15:23

Re: salut
 
Mai mult ca sigur alternatoru

marius.cristian 22-05-15 19:40

Re: salut
 
Am desfăcut alternatorul și are plusul oxidat. Mulțumesc

marius.cristian 15-06-15 19:04

Re: salut
 
iimi pornesc ventilatoarele la 95grade dar akm ca este cald in oras temperatura creste pana la 100 si ceva si se invart in treapta 1 e normal. am tras dreapta si am oprit motorul sa se raceasca putin, temperatura tot crestea cine stie la ce temperatura ventilatoarele merg mai tare


All times are GMT +2. The time now is 18:43.

- Copyright 2026 4Tuning