![]() |
salut
Salut am un xsara 98 1.6i și am o problema, pun contactul și cānd dau la automat nu pornește se stinge bateria și atat. Pornește doar impinsa după ce o pornesc ași revine după ceva timp iar face așa cine mă poate ajuta cu un sfat. Mulțumesc
|
Re: salut
Mai mult ca sigur alternatoru
|
Re: salut
Am desfăcut alternatorul și are plusul oxidat. Mulțumesc
|
Re: salut
iimi pornesc ventilatoarele la 95grade dar akm ca este cald in oras temperatura creste pana la 100 si ceva si se invart in treapta 1 e normal. am tras dreapta si am oprit motorul sa se raceasca putin, temperatura tot crestea cine stie la ce temperatura ventilatoarele merg mai tare
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:43. |
- Copyright 2026 4Tuning