![]() |
Polo 6n
Ma intereseaza un Polo 6n in 2/3usi DIESEL 1.7sdi sau 1.9sdi preferabil inscris RO. Astept oferte.
|
Re: Polo 6n
nu mai bine un golf 4 break 4motion motorina taxa platita nerecuperata sa ai unde pune muzica fara probleme? stau in pitesti :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:01. |
- Copyright 2026 4Tuning