![]() |
ceasuri logan 2 pe logan 1
Merg montate ceasurile de pe noul logan pe logan 1? Se potriveste la electronica?ce modificari trebui facute?
|
Re: ceasuri logan 2 pe logan 1
Nimic nimeni nu stie?
|
Re: ceasuri logan 2 pe logan 1
Chiar nimeni nu stie daca se pot monta ceasurile?https://www.4tuning.ro/images/dacia-s...-0-0-0-0-0.jpg
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning