Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accesorii si conectica (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica.html)
-   -   Montaj sistem Hertz Dsk 165.3 (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica/422612-montaj-sistem-hertz-dsk-165-3-a.html)

Zavoianu George 14-05-15 18:15

Montaj sistem Hertz Dsk 165.3
 
Salutare! Mi-am achizitionat un sistem Hertz Dsk 165.3 si as vrea sa ma ajutati in legatura cu montajul(partea electrica,fire,prostii,etc.) pe un Vw Passat B5.5(pe portierele din fata). Nu m-am mai ocupat cu asa ceva pana acum si chestia e ca vechile difuzoare erau pe 4 cai,iar acest sistem e pe 2. Mentionez ca nu vreau sa le montez cu un amplificator ci direct din casetofonul masinii(nu stiu exact marca). Multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 01:05.

- Copyright 2026 4Tuning