![]() |
Montaj sistem Hertz Dsk 165.3
Salutare! Mi-am achizitionat un sistem Hertz Dsk 165.3 si as vrea sa ma ajutati in legatura cu montajul(partea electrica,fire,prostii,etc.) pe un Vw Passat B5.5(pe portierele din fata). Nu m-am mai ocupat cu asa ceva pana acum si chestia e ca vechile difuzoare erau pe 4 cai,iar acest sistem e pe 2. Mentionez ca nu vreau sa le montez cu un amplificator ci direct din casetofonul masinii(nu stiu exact marca). Multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:05. |
- Copyright 2026 4Tuning