![]() |
BMW E46
Salut, am un BMW E46 2004 316i 1.8 benzina 115 cai si as dori sa ii pun mai multi cai. Din ce am observat cu un chip tuning nu e o mare diferenta. As dori cineva care se pricepe sa imi spuna ce mi-ar trebui si unde gasesc(site), cat mai exact deoarece nu ma pricep. Daca se poate sa ajunga undeva la 150+ cai. Multumesc mult!:D
|
Re: BMW E46
Mai bine treci la next level 318 2000cmc 143cp :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:03. |
- Copyright 2026 4Tuning