![]() |
Antrenament pt. startul la liniute (viteza de reactie :) )
1 Attachment(s)
http://www.starterupsteve.com/swf/re...testsheep.html
Cel mai bun timp pe care l-am scos a fost 1.25 (foto). La a4a oaie am clipit :( Puneti si voi snapshoturi reale nu modificate in Photoshop sau Paint ;) Sa puneti si cu oile sa se vada. O sa pun si eu de acum. Sa vedem care trece primul de Bobbing Bobcat :) |
1 Attachment(s)
ah well
|
2 Attachment(s)
inca mai exersez :D
|
1 Attachment(s)
0.174 8)
|
1 Attachment(s)
eu -> bobing nush ce draq
|
0.1514 si am trecut la Rocketing rabbit. Dar ma chinui de juma de ora sa pun poza si nu reusesc...
|
1 Attachment(s)
Si eu SI eu vin cu poza
|
1 Attachment(s)
si io
|
2 Attachment(s)
si eu cu racheta
|
1 Attachment(s)
nou record personal: 0.1888
sa vedem daca reuseste cineva turbocharged cheetah :) |
2 Attachment(s)
ete-ma si pe mine
|
1 Attachment(s)
Ce ziceti.. mai face vreunul cum am facut la incercarea 3? 8)
|
Upss.. mai era unul.. nu vazusem :oops:
|
1 Attachment(s)
Baieti nu stiu cum sa va spun dar daca mai reuseste cineva sa faca ce am facut eu cu ultima oaie (timpul scos, nu va ganditi la prosti, ai draku) :lol: :lol: e tare.
|
1 Attachment(s)
Ce e asa greu :?: , am reusit de 2 ori in 2 ture diferite :roll: :arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:48. |
- Copyright 2026 4Tuning