Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Antrenament pt. startul la liniute (viteza de reactie :) ) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/4225-antrenament-pt-startul-liniute-viteza-reactie.html)

iasi_drifter 22-03-05 01:31

Antrenament pt. startul la liniute (viteza de reactie :) )
 
1 Attachment(s)
http://www.starterupsteve.com/swf/re...testsheep.html

Cel mai bun timp pe care l-am scos a fost 1.25 (foto). La a4a oaie am clipit :(
Puneti si voi snapshoturi reale nu modificate in Photoshop sau Paint ;)
Sa puneti si cu oile sa se vada. O sa pun si eu de acum.
Sa vedem care trece primul de Bobbing Bobcat :)

blazeyblaze 22-03-05 04:06

1 Attachment(s)
ah well

road_menace 22-03-05 06:25

2 Attachment(s)
inca mai exersez :D

COObra 22-03-05 08:00

1 Attachment(s)
0.174 8)

Psycho 22-03-05 08:41

1 Attachment(s)
eu -> bobing nush ce draq

ZerO_CooL 22-03-05 08:54

0.1514 si am trecut la Rocketing rabbit. Dar ma chinui de juma de ora sa pun poza si nu reusesc...

Hazbulatov 22-03-05 09:09

1 Attachment(s)
Si eu SI eu vin cu poza

bogdan 22-03-05 09:16

1 Attachment(s)
si io

iasi_drifter 22-03-05 10:35

2 Attachment(s)
si eu cu racheta

iasi_drifter 22-03-05 13:47

1 Attachment(s)
nou record personal: 0.1888

sa vedem daca reuseste cineva turbocharged cheetah :)

Spot 22-03-05 15:34

2 Attachment(s)
ete-ma si pe mine

B|shOp-VR6 22-03-05 17:02

1 Attachment(s)
Ce ziceti.. mai face vreunul cum am facut la incercarea 3? 8)

B|shOp-VR6 22-03-05 17:08

Upss.. mai era unul.. nu vazusem :oops:

luca 22-03-05 19:51

1 Attachment(s)
Baieti nu stiu cum sa va spun dar daca mai reuseste cineva sa faca ce am facut eu cu ultima oaie (timpul scos, nu va ganditi la prosti, ai draku) :lol: :lol: e tare.

Sc0OTeR 22-03-05 21:23

1 Attachment(s)
Ce e asa greu :?: , am reusit de 2 ori in 2 ture diferite :roll: :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 18:48.

- Copyright 2026 4Tuning