Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Ajutor SEAT IBIZA 6k (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/422387-ajutor-seat-ibiza-6k.html)

bilion 05-05-15 15:39

Ajutor SEAT IBIZA 6k
 
Va salut, detin un Seat IBIZA 6K 1993 1.4i 60 CP, am reusit sa il aduc pe "linia de plutire" adica am schimbat o groaza pe la ea si as dori sa incep sa fac cateva modificari pe la ea.
Vreau :
- sa ii pun XENON ( masina nu are far cu lupa ) ar fi ok daca as pune, deranjeaza in trafic daca nu ai LUPA ?
- sa schimba becurile din bord ( nu ceasuri ). Un electrician mi`a zis dute la un magazin de piese auto si zi ca vrei sa cumperi becuri de bord si cel de acolo mi`a pus pe tejghea 3 feluri de becuri diferite. Imi puteti spune si mie ce fel de bec trebuie sa iau ?
- sa schimb becul de la plafoniera - daca puteti spune ce fel de bec sa pun;
- sa schimb becurile de la numarul de inmatriculare din spate;
- sa pun buza de CUPRA ( GTI ), daca stiti pe cineva care dezmembreaza sa imi lasati si mie un link;
- sa indrept un set de jenti si sa le vopsesc, sunt din Valcea daca cunoasteti ceva service care se ocupa cu asa ceva as fi recunoscator.

Va multumesc !


All times are GMT +2. The time now is 07:56.

- Copyright 2026 4Tuning