![]() |
Ajutor SEAT IBIZA 6k
Va salut, detin un Seat IBIZA 6K 1993 1.4i 60 CP, am reusit sa il aduc pe "linia de plutire" adica am schimbat o groaza pe la ea si as dori sa incep sa fac cateva modificari pe la ea.
Vreau : - sa ii pun XENON ( masina nu are far cu lupa ) ar fi ok daca as pune, deranjeaza in trafic daca nu ai LUPA ? - sa schimba becurile din bord ( nu ceasuri ). Un electrician mi`a zis dute la un magazin de piese auto si zi ca vrei sa cumperi becuri de bord si cel de acolo mi`a pus pe tejghea 3 feluri de becuri diferite. Imi puteti spune si mie ce fel de bec trebuie sa iau ? - sa schimb becul de la plafoniera - daca puteti spune ce fel de bec sa pun; - sa schimb becurile de la numarul de inmatriculare din spate; - sa pun buza de CUPRA ( GTI ), daca stiti pe cineva care dezmembreaza sa imi lasati si mie un link; - sa indrept un set de jenti si sa le vopsesc, sunt din Valcea daca cunoasteti ceva service care se ocupa cu asa ceva as fi recunoscator. Va multumesc ! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:56. |
- Copyright 2026 4Tuning