![]() |
Ce masina merita banii ?
Salut sunt nou pe acest forum, si doresc cateva propuneri/ideii de la oameni capabili pentru a raspunde corect.
Am 21 de ani , sunt din bucuresti si am 2500 de euro , doresc sa-mi cumpar un autoturisom , ce idei imi dati ? Bugetul meu lunar este de 2500-3000 ron !! Astept ideeile voastre, va multumesc. |
Re: Ce masina merita banii ?
Depinde ce iti doresti de la masina , daca vrei sa o iei pt mers doar in weekend ,daca o folosesti zilnic, daca iti place viteza sau mergi incet ,daca vrei ceva sport sau de familie , mai rar sau ce are toata lumea .
La 2500 iei un golf 4 diesel neinmatriculat ori astra , sau poti sa iti iei o corsa inmatriculata , vw polo , skoda fabia ,ford focus . |
Re: Ce masina merita banii ?
|
Re: Ce masina merita banii ?
Salut Palexandru, am sa-ti raspuns la titlu, eu unu sunt fan tuturor masinilor fabricate pana in 2005, pana in acest an s-au construit masini fiabile sa parcurga multi kilometri si sa nu se strice. Chiar daca au trecut foarte multi ani peste ele sunt la fel de bune.
Eu as alege asta: Masina de familie: VW Passat, Audi A4 moedele vechi. Clasa medie: VW Golf IV, Opel Astra G, Ford Focus. Pentru cunsum: VW Polo, Opel Corsa C, Ford Fiesta. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:24. |
- Copyright 2026 4Tuning